Milášek :-)

3. října 2017 v 10:44 | Ilona |  PRODUKTY
Zamilovala jsem se do řady s fucoidanem. Baví mě lehounká konzistence krémů - nanesete a okamžitě máte pocit, že vaše pleť ty krémy přímo baští. Hned se vstřebají. O vůni bych se rozepsala na román, je stejně lehounká, 🌺🏵️🌹 jako ta konzistence. Otevřu kelímek a nedá mi to, přičichnu, a pak ještě ... jak největší závislák. (Kdyby to nebylo hloupý, budu s tím kelímkem u nosu sedět půl hodiny a relaxovat.)
U téhle řady jsem taky v reálu poznala rozjasňovací efekt. 💡nanesu krém a čučím do zrcadla, jak se můj obličej rozsvěcí. To jsou momenty, kdy se na sebe dokonce zlehka usměju. Fakt jen malounko, ale už i to je u mě úspěch. 😎
A co je fucoidan? Polysacharid obsažený v hnědých řasách s docela pěkným jménem: Leminaria japonica. Je to právě on, díky kterému řasy při odlivu neuschnou a potupně neumřou. 🏝️ Sliz, kterým jsou pokryté, je dokonale chrání před žhnoucím sluncem 🌞 nebo suchým větrem. 🌬️ Tak právě o tom to celé je.
Obdivuhodné účinky fucoidanu, asi jako kopa dalších věcí, byly objeveny čistě náhodou. Někdo si všiml, že Japonky, které řasy zpracovávají, (protože je Japonci 🧘‍♂️ cpou téměř do každého jídla), mají ruce jemné, hebké, bez ohledu na svůj věk a těžkou práci. Vědcům, co se nimrají v podobných věcech, to nedalo. Nasadili brýle, mikroskopy 🔬, opustili na čas rodiny a dali se do bádání.
Světu pak poslali zprávu, že fucoidan je v mnoha ohledech nepřekonatelný. 👍 Dokáže úžasným způsobem regenerovat tkáně i v hlubších vrstvách kůže a má neobyčejné hydratační účinky. 💧💧 Dokonce takové, že strčí do kapsy i proslulou kyselinu hyaluronovou. 😅
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama