Říjen 2017

Strie a jak na ně

29. října 2017 v 10:40 | Ilona |  PORADNA
Strie jsou estetickým problémem, 😥 který trápí řadu lidí. Tedy, nejenom ženy! Pajizévky, jak se striím také říká, se objevují v období puberty, při zátěžovém sportování, 🏃‍♀️ při prudkém úbytku váhy, ale nejvíce postihují ženy při těhotenství.
Hodně záleží na kvalitě pokožky. Svou roli hraje růst, výkyvy váhy a také stres. 😨 Při stresu produkuje organismus kortizol a přepíná se do nouzového režimu, ve kterém tělo automaticky ukládá tuk mnohem snadněji a ve větší míře. 🐘 Dochází tak k rychlému přírůstku váhy a objemu v některých partiích a kůže se brání tím, že praská.
Strie se mohou udělat kdekoliv po těle. Pokožka má sice úžasnou vlastnost rozpínat se do neuvěřitelných rozměrů, ale i ona má své hranice. 🚧 Ty jsou u každého individuální.
Při těhotenství narůstá objem břicha nejvíc kolem osmého měsíce. 🤰Největší množství strií se tvoří těsně před porodem, kdy už je kůže napnutá na doraz. Nemá se kam dál povolovat a začne praskat. 😣
Nejedná se ale jen o těhotenství, kdy se strie objevují. Tento estetický problém mají už i mladé a štíhlé dívky 👩👩 v pubertě, kdy jejich kůže nestíhá jejich rychlý růst. Také sportovkyně, ⛹️‍♀️🏋️‍♀️kterým se objevují strie po rychlém nárůstu svalové hmoty.
Striím nelze předcházet, žádný zaručený recept neexistuje. Omezit jejich výskyt a redukovat jejich viditelnost můžeme správným stravováním, 🥗používáním kvalitních krémů, vyhýbáním se stresu 😵 a funkčními masážemi (vynikající je například masáž mezorollerem.)
(Použitý zdroj: ona.dnes.cz)
Přejít do e-shopu:
http://tiande.eu/~29TY9


Pro krásné oči

28. října 2017 v 10:36 | Ilona |  PRODUKTY

Pro zklidnění očí po bouřlivém večírku, 💃 pro unavené oči, pro oči se známkami stárnutí... je Intenzivní komplex na pleť kolem očí přímo bomba! 🎆 Tvoří ho 100 kusů masek na oči v účinném roztoku a následná péče ve formě bylinné esence.
A protože se nám blíží období nejrůznějších společenských akcí, určitě doporučuji mít ho po ruce. 👍 Vymaže černé kruhy, otoky, zvýrazní propadlé oči a projasní je tak, jako by se vás únava, starosti, nebo stáří vůbec netýkaly. 😍
Více info tady:
http://tiande.eu/~nTVH0Jak ulevit při lupence

27. října 2017 v 10:31 | Ilona |  PORADNA
Lupenka znepříjemňuje život a dokonce může kumulovat do takového rozsahu, kdy postihuje téměř celé tělo. Určitě je důležité vyhledat lékaře. 👩‍⚕️👨‍⚕️ Nicméně, můžeme si pomoci k úlevě i prostřednictvím některých produktů TianDe. Pamatujme rovněž na to, že lupenka, stejně jako ostatní kožní nemoci, je projevem toho, že v organismu není něco v pořádku. 🙄Proto je nutné hledat příčinu a začít léčbu zevnitř. Vyčistit organismus, upravit stravování, srovnat to, co je uvnitř špatně. Pak můžeme přistoupit k léčebným metodám zvenčí.


Pro chlapy!!!

26. října 2017 v 10:26 | Ilona |  PRODUKTY
Už tady dlouho nebylo nic pro chlapy. 👨 Tenhle sprchový gel sem dávám znovu, protože má v rodině obrovský úspěch. Obsahuje koloidní stříbro, které má dezinfekční a antibakteriální účinky. Pomáhá zklidnit pokožku, 🌬️ulevuje při podráždění, skvěle si poradí s různými pupínky po těle. 👍 Za mé chlapy je to prostě špička! 😉Funkce detoxikačních náplastí

25. října 2017 v 20:11 | Ilona |  PORADNA
DETOXIKAČNÍ NÁPLAST MASTER HERB
Princip fungování
Ptáte se, jak fungují detoxikační náplasti 🤔 a jestli je vůbec možné, aby se tímto způsobem detoxikoval organismus. Funkčnost detoxikačních náplastí je ověřená staletími a vychází z tradiční čínské medicíny. 👨‍⚕️ Nedůvěru vyvolává většinou neznalost principu jejich fungování.
📌 Velkou chybou je například spojovat zabarvení náplastí s mírou úspěšnosti detoxikace. Zabarvení náplastí není měřítkem, ale pouhou reakcí vlhkosti s látkami obsaženými v pytlíčcích.
📌 Známkou úspěšně probíhající detoxikace je postupné vymizení symptomů (únava, bolesti hlavy, nevolnosti, nachlazení apod.)
📌 V sáčcích, které se lepí na chodidla, jsou obsaženy extrakty přírodních látek, které mají schopnost absorbovat toxické látky z těla přes kůži. Náplast pracuje prakticky na stejném principu jako strom, který získává svými kořeny ze země vodu a živiny v ní obsažené mnohdy až do výšky několika desítek metrů. Tento systém výživy je postaven na principu osmotického tlaku, díky němuž rostliny dokáží ze země přijímat to, co potřebují. A naše náplasti pracují velmi podobně.
📌 Proč chodidlo? Dlaně a chodidla jsou místy s největším počtem reflexních bodů. Ty fungují na systému meridiánů (kanálů), které propojují jednotlivé orgány a části těla. Přičemž právě na chodidlech najdeme nejvíce nervových zakončení (více než šedesát reflexních bodů).
📌 A jak tedy náplast funguje? Její aplikace vyvolá zahřátí, aktivaci a otevření pórů kůže. Tím se urychlí proces vylučování toxických látek. Působením všech složek obsažených v pytlíčcích dochází současně k narušení atomů vody v organismu, čímž se spouští čistící proces. Toxické látky se mnohem rychleji vylučují z krve a lymfatickým systémem odcházejí pryč. (Nejen do náplastí.) Pro zjednodušení si náplasti představte jako motor auta. Ten nastartuje celý systém a spodiny odcházejí pryč výfukem. V našem případě jsou vylučovány toxické látky při detoxikaci (nastartování) potními žlázami po celém těle, dále močí a stolicí.
📌 AKTIVNÍ LÁTKY:
Extrakt z bambusové třtiny - dokáže vytáhnout toxiny z povrchu kůže, urychluje detoxikaci a regeneraci buněk
Semena buku lesního - mají stahující a antiseptický účinek, aktivují proces odstraňování odpadních produktů
Pomeranč hořký - urychluje látkovou výměnu, celkově posiluje
Chitin - výkonný přírodní magnet, který absorbuje toxiny vylučované v organismu - odpadní látky, soli a těžké kovy
Fazole adzuki - zbavuje organismus toxinů, pomáhá odstraňovat nadbytečnou tekutinu


Péče o suchou pleť

25. října 2017 v 20:07 | Ilona |  PRODUKTY
Dostávám spoustu dotazů na to, který krém je nejlepší na suchou pleť. 🤔Je vidět, že jste si léto skutečně užívaly 🌞🌤️ a to je taky správně. Když je teď pleť vysušená od slunce, nebo suchá od přírody, pomůžete jí tak, že do ní napumpujete vláhu účinnými hydratačními krémy. 💦
Dole na obrázku máte pár tipů. Myslete na to, že před nanesením krému je důležité vyčištění pleti a nanesení tonika. Čistící a tonizující produkty 🌷🌼je dobré vybírat ze stejné řady jako krém, který zvolíte.
Suchou pleť musíte také hydratovat zevnitř. To znamená dostatek tekutin, omezit kávu (já vím, ta představa je děsná), nebo se alespoň po každém šálku napít poháru vody. 🥛 Prospěje určitě i dostatek zeleniny a ovoce. 🥕🍏🍇 Umývejte si obličej jen vlažnou, ne příliš teplou vodou a pro podporu tvorby kožního mazu a oběhu krve je vhodný solný peeling (na sucho), alespoň dvakrát týdně. 😉
Více vhodných produktů najdete tady:
http://tiande.eu/~yb5YT


Další novinka už je v kabelce :-)

22. října 2017 v 11:01 | Ilona |  PRODUKTY
Na tuhle novinku jsem čekala. Už jsem tu na sebe prozradila, že ujíždím 🚖na řadě s fucoidanem a tenhle balzám na rty mi v ní chyběl. Takže, milé ženy, konečně je k mání! 🤗 A jako všechny produkty od TianDe umí daleko, daleko víc, než se jen skvěle postarat o to, abyste měly nádherné rty. 😉😍Podzim potřebuje jiný krém :-)

21. října 2017 v 11:57 | Ilona |  PORADNA
Je tady podzim. 🍁🍂 Lehounké krémy bychom měli pomalu nahradit za hutnější, více odolné proti nepřízni podzimního a zimního počasí. 🌧️🌬️Například řadou Collagen Activ. Jejími základními složkami jsou kyselina hyaluronová a hydrolyzát kolagenu.
Kolagen tvoří rámec naší pokožky a říká se mu architekt pleti. Jedná se o velmi důležitou bílkovinu, nazývanou též Bílkovina mládí. 👧 Mladou pleť tvoří ze 70% kolagen. S postupujícím věkem toto procento klesá. Ve 40 letech je jeho výskyt zhruba 2x nižší než u dvacetiletého člověka. 🤼‍♂️Prvním příznakem nedostatku kolagenu je výskyt nemimických vrásek. 🙍‍♀️
Společnosti TianDe se podařilo získat unikátní technologií HYDROLYZÁT KOLAGENU vysoké kvality a čistoty. 👩‍🔬👩‍🔬 Je velmi snadno vstřebatelný, stimuluje obnovu kolagenových vláken, zpevňuje a napíná pleť, vyživuje, ochraňuje a hydratuje. 🚿
INTENZIVNÍ LIFTINGOVÝ KRÉM z této řady obsahuje kromě hydrolyzátu kolagenu KYSELINU HYALURONOVOU, 👫 které se přezdívá královna hydratace pleti. Čím více kyseliny hyaluronové je v pleti obsaženo, tím je pleť více hydratovaná a působí svěže. 👩 Kyselina hyaluronová je krom jiného pastí na volné radikály, vyhlazuje pleť a snižuje výskyt vrásek.
Třetí základní složkou krému je ALOE VERA 🌱 - biologická lékárna. Obsahuje více než 200 biologicky aktivních látek. Doručuje 🚖 účinné látky do kůže 3x - 4x rychleji jak voda. Hydratuje pleť, zvyšuje její elasticitu, zabraňuje vzniku akné a vyrovnává její tón. 🎶 Eliminuje pigmentové skvrny a chrání pleť 💪 proti nepřátelským vlivům zvenčí. 😍😊
Pro více info mrkněte i tady:
http://tiande.eu/~sBwYA


Hemeroidy :-(

20. října 2017 v 11:49 | Ilona |  PRODUKTY
Neznáte? Buďte rádi. Hemeroidy dokáží pěkně znepříjemnit život. 🙄 V TianDe ale víme, jak na ně!


Aloe vera do kabelky!!!!

19. října 2017 v 11:42 | Ilona |  PRODUKTY
Dlouho očekávaná novinka je konečně tady. 🙆‍♀️ Gel Aloe vera v praktickém balení, vhodném na cesty, 🚘 do každé lékárničky, kabelky nebo do přihrádky auta.
Gel je z 99 % přírodního složení, z toho Aloi vera obsahuje celých 98,5 %. 👍 Ve složení najdeme i olivový olej. 😘
Mrkněte pro více informací i sem:
http://tiande.eu/~Zvc7q