S ovečkami víčka neklesnou

22. září 2017 v 10:43 | Ilona |  PRODUKTY
V Číně říkají placentě "Člun na fialové řece". 🛶 Byla vždy velmi ceněna pro vysoký obsah bioaktivních látek a metodu placentárního omlazování 🐑používají v Číně už tisíce let. Placenta má nebývalé omlazující a ochranné schopnosti. Traduje se, že když ve staré Číně potřeli syrové maso placentou a nechali ho venku na slunci, 🌞 nezkazilo se, ani když bylo velmi teplo.
TianDe nabízí produkty s ovčí placentou v ucelené řadě, určené pro normální, 🤦‍♀️ suchou až velmi suchou a uvadající pleť.
Ovčí placenta se získává formou hydrolýzy a má schopnost aktivovat bílkovinu mládí. 💃💃 Blokuje volné radikály, zabraňuje ztrátě transdermální tekutiny, zvyšuje imunitu pleti a odstraňuje příčinu změny její struktury.
"Ovečkový" protivráskový krém na oční víčka jsem vyzkoušela poprvé. 📿Překvapila mě lehoučká gelová konzistence, ačkoli je avizován krém. Také jeho nádherná vůně a mikroskopické barevné částečky, které vypadají jak flitry. Jsou to kapsličky, v nichž jsou ukryté vitamíny. 🎉
I když je gel lehoučký a rychle se vstřebá, okamžitě po nanesení cítíte, jak vypne pleť víček. Byl to trochu zvláštní pocit, který ale po chvíli zmizí. 🏃‍♂️Krém zkouším teprve týden a je fakt, že moje pravé oční víčko začalo víc poslouchat. 😎 U produktu oceňuju uživatelský komfort, luxusní strukturu krému, zmíněnou vůni a také velmi pěkné balení. A proč všechna ta superlativa? Protože tahle kvalita je fakt za směšnou cenu. Což ostatně bylo jedním z největších překvapení. 😉😋
Více tady:
http://tiande.eu/~V6xWe

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama