Červen 2017

Na sto a jeden způsob

30. června 2017 v 19:15 | Ilona |  PRODUKTY

Líbí se mi, když si koupím v TianDe věc, kterou mohu použít na sto problémů 😍
Stopa šneka

30. června 2017 v 15:30 | Ilona |  MOMENTÁLNĚ

Víte, co se táhne za šnekem? Kdo by nevěděl. Ale víte taky, jak tahle stopa dokáže zázraky? A kam vlastně všechny tyhle stopy vedou? Jojo. Svět vůbec není jednoduchý. Ale ani ne zas tak složitý :-)
Krásný pátek!

Tady máte pokouknutí


... a mrknout do eshopu můžete tady:
Parťák v nesnázích

27. června 2017 v 18:27 | Ilona |  PRODUKTY
Jedním z největších neřádů pro naše tělo je jeho překyselení. Je to podhoubí pro velkou řadu nemocí, včetně rakoviny, pro kterou je překyselený organismus to samé jako pro houby v létě déšť, který přijde po dnu plném horka. Tenhle neřád je spojený především se způsobem našeho stravování. Jasně, baštíme to, co zrovna je, případně to, na co máme chuť. Bez ohledu na to, jestli to našemu organismu prospívá nebo škodí.

Léto může být pro pleť pěkný prevít :-)

25. června 2017 v 13:42 | Ilona |  PRODUKTY
Léto je moc prima, ale na naší pleti se dokáže docela vyřádit. Proto musíme více jak kdy jindy poskytnout pleti dostatečnou výživu a hydrataci. Například hravými krémovými maskami, které ideálním způsobem doplňují v létě pleti to, co jí chybí.

Více o maskách v článku. Pohodové léto .-)Kompromis je trochu o násilí, ale...

24. června 2017 v 13:32 | Ilona |  MOMENTÁLNĚ
Děláte rádi kompromisy?

Vadí vám, nebo se přes to dokážete přenést?

A kdy byste nikdy kompromis neudělali?
Děláte pro své zdraví skutečně vše?

23. června 2017 v 13:19 | Ilona |  PRODUKTY
Krásný pátek všem.

Ženy, děláte pro své zdraví skutečně všechno?
Víte například, co vám výrobci dámských vložek zatajují?
Doporučuji přečíst článek.

Mějte nádherný slunečný víkend a nedejte se :-)Fytonáplasti jsou suché kapačky

15. června 2017 v 13:15 | Ilona |  PRODUKTY
Bez fytonáplastí z TianDe ani ránu. Vyzkoušíte je jednou a pak se už bez nich nehnete. Budete je mít doma v lékárničce, budete je tahat s sebou v kabelce, schovávat v šuplíku psacího stolu v kanceláři, prostě všude. Aby byly pořád při ruce. Jsou totiž úžasnými pomocníky, jakmile vás začne cokoli bolet, nebo když se nebudete cítit ve své kůži.

Fytonáplasti TianDe jsou napěchované extrakty léčivých bylin. Vyrábějí se na základě tisícileté zkušeností tradiční čínské a tibetské medicíny prostřednictvím moderních nanotechnologií. Každá náplast funguje na principu suché kapačky, která postupně uvolňuje účinné látky - přímo do místa postižení.

Tyto látky se dostávají skrz kůži, okysličují krev, cíleně regenerují postiženou oblast a aktivují tělo k samo ozdravnému procesu. Fytonáplasti proto nejsou jen prostředkem k utlumení bolesti, ale dokáží velmi intenzivně zkrátit cestu k uzdravení a přinášejí skutečnou úlevu.


V nabídce TianDe naleznete fytonáplasti na bolesti hlavy, celkovou únavu a vyčerpání, na nachlazení, revmatismus, artritidu, blokaci páteře, bolesti svalů, zad a kloubů, pomáhají při léčbě zánětů, brání rozpadu kloubní chrupavky, používají se při onemocnění ledvin, při urologických potížích, zlepšují potenci, jsou účinné při léčbě prostaty... Zkrátka, vypořádají se s celou řadou neřádů. Prostě je zkuste.

Více info a nákup zde:


VSTOUPIT DO ESHOPU

13. června 2017 v 15:49 | Ilona |  VSTOUPIT DO ESHOPU
Zde můžete vstoupit do e-shopu TianDe:SLAVITON LÉKAŘ VŠEUMĚL

13. června 2017 v 13:58 | Ilona |  PRODUKTY
Koupit můžete zde:TIANDE JÍ ZACHRÁNILO ŽIVOT

13. června 2017 v 13:50 | Ilona |  MOMENTÁLNĚ
Dopis od klientky TianDe

TianDe je opravdu dar z nebes ❤️
Dovolte mi se s vámi podělit o velký zázrak a velikou zkušenost. Před 3 lety jsem onemocněla rakovinou prsu, prodělala operaci, 16 chemoterapií, 32 ozařování, rok biologické léčby a hormony. Navíc mi lékaři po 2. chemoterapii oznámili, že moje ženské orgány jsou nenávratně poškozené. Navíc moje imunita byla na bodě 0 a já nemohla ani mluvit, protože jsem neměla žádnou sílu. Bylo to hrozné období, které trvalo dlouhé dva roky. Ale já stále věřila, že se to zvládne a že mě určitě ještě čeká něco velkého. Mám 3 krásné děti, pro které tu musím být.
S TianDe jsem se seznámila v srpnu minulého roku a pomalu začala testovat naše výrobky. Byla jsem naprosto ohromena Slavitonem, který zcela uzravil moje neustále nateklé nohy, wutong náplasti, co mě zbavily léků na migrénu... Začala jsem o sebe opravdu hodně pečovat a hýčkat se. 🙂 Udělala jsem velikou detoxikaci těla. Soli, detoxikační náplasti, perlový pudr, kúra z vložek energie života... A stal se zázrak! Moje tělo se opět probudilo a představte si, mám nyní funkčí vaječníky a vrátil se mi menses!!! Letěla jsem ihned za doktorem do nemocnice, který vůbec nechápal - dělal mi ultrazvuk a prohlásil, že je vše úplně v pořádku. Konečně můžu zase používat naše úžasné vložky. 😀
TianDe mi do života přišlo na mou objednávku. Teď už vím, že se dá zvládnout úplně všechno !
S láskou Pavlína Macháčková
P.s.:1 fotografie je před 2 a půl lety a ta druhá je aktuální. 🙂